V420LS40BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V420LS40BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V420LS40BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V420LS40BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122388 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 665V Varistorio įtampa (min) 610V
Varistorio įtampa (maks.) 720V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 560V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V
Energija 160J Išsamus aprašymas 665V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 600pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V420LS20CPX10
V420LS20CPX10
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 104057 pcs
parsisiųsti: V420LS20CPX10.pdf
RFQ
V420LS20APX2855
V420LS20APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 173942 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V420LS40B
V420LS40B
apibūdinimas: VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: V420LS40B.pdf
V420LS40BP
V420LS40BP