V420LA40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LA40B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V420LA40B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V420LA40B.pdf
  • Pranešimas
V420LA40B specifikacijos
Dalies numeris V420LA40B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4008 pcs Duomenų lapas V420LA40B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 665V Varistorio įtampa (min) 610V
Varistorio įtampa (maks.) 720V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 560V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 160J
Išsamus aprašymas 665V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 600pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V420LA20CP
V420LA20CP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 153100 pcs
parsisiųsti: V420LA20CP.pdf
RFQ
V420LA40BP
V420LA40BP
apibūdinimas: VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 146557 pcs
parsisiųsti: V420LA40BP.pdf
RFQ
V420LA40CP
V420LA40CP
apibūdinimas: VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: V420LA40CP.pdf
V420LA40BPX2855
V420LA40BPX2855