V39ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V39ZC05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V39ZC05P specifikacijos
Dalies numeris V39ZC05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 39V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 436251 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 39V Varistorio įtampa (min) 35.1V
Varistorio įtampa (maks.) 42.9V Serija ZC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 31V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V
Energija 0.30J Išsamus aprašymas 39V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 675pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V39ZC1PX2855
V39ZC1PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 353599 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V39ZC1P
V39ZC1P
Sandelyje: 475410 pcs
parsisiųsti: V39ZC1P.pdf
RFQ
V39ZA6
V39ZA6
apibūdinimas: VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM
parsisiųsti: V39ZA6.pdf
V39ZA3P
V39ZA3P
apibūdinimas: VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
parsisiųsti: V39ZA3P.pdf
V39ZC1
V39ZC1