V385LS40BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V385LS40BPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V385LS40BPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V385LS40BPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110115 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 620V Varistorio įtampa (min) 558V
Varistorio įtampa (maks.) 682V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 505V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 385V
Energija 160J Išsamus aprašymas 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 700pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V385LT10
V385LT10
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5201 pcs
parsisiųsti: V385LT10.pdf
RFQ
V385LS20CPX2855
V385LS20CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 139132 pcs
parsisiųsti: V385LS20CPX2855.pdf
RFQ
V385LS40BP
V385LS40BP
apibūdinimas: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM