V33ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V33ZU05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V33ZU05P specifikacijos
Dalies numeris V33ZU05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 423325 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija ZU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 26V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V
Energija 0.30J Išsamus aprašymas 33V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 790pF @ 1MHz