V33ZC2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V33ZC2PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V33ZC2PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V33ZC2PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 500A DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 310942 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija ZC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 26V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V
Energija 3.0J Išsamus aprašymas 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 500A Talpa @ dažnumas 3495pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V33ZC1
V33ZC1
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 5590 pcs
parsisiųsti: V33ZC1.pdf
RFQ
V33ZC70P
V33ZC70P
apibūdinimas: VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
Sandelyje: 147085 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V33ZC5
V33ZC5
apibūdinimas: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM