V33ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33ZA05P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V33ZA05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: V33ZA05P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V33ZA05P specifikacijos
Dalies numeris V33ZA05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 478571 pcs Duomenų lapas V33ZA05P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija ZA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F1954
V33ZA05P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.30J
Išsamus aprašymas 33V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Dabartinis - "Surge" 100A
Talpa @ dažnumas 790pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V33RA8X2749
V33RA8X2749
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 33V 250A ENCASED
Sandelyje: 25591 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V33RA16X2749
V33RA16X2749
apibūdinimas: VARISTOR 33V 1KA ENCASED
Sandelyje: 21794 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V33ZA05PX2855
V33ZA05PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
V33ZA1
V33ZA1
apibūdinimas: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
parsisiųsti: V33ZA1.pdf
V33ZA2
V33ZA2
apibūdinimas: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
parsisiųsti: V33ZA2.pdf
V33RA16
V33RA16
parsisiųsti: V33RA16.pdf
V33RA8
V33RA8
parsisiųsti: V33RA8.pdf
V33ZA05
V33ZA05