V321HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V321HG34
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: V321HG34.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
V321HG34 specifikacijos
Dalies numeris V321HG34 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10224 pcs Duomenų lapas V321HG34.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija HG34
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Formed Tabs
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
Energija 460J Išsamus aprašymas 510V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 3800pF @ 1MHz