V320LU40BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V320LU40BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V320LU40BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V320LU40BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141194 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 501V Varistorio įtampa (min) 462V
Varistorio įtampa (maks.) 540V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
Energija 150J Išsamus aprašymas 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 750pF @ 1MHz