V320LT20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT20CP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V320LT20CP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V320LT20CP.pdf
  • Pranešimas
V320LT20CP specifikacijos
Dalies numeris V320LT20CP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161294 pcs Duomenų lapas V320LT20CP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 462V
Varistorio įtampa (maks.) 558V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 165J
Išsamus aprašymas 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 5000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V320LT40BP
V320LT40BP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 240180 pcs
parsisiųsti: V320LT40BP.pdf
RFQ
V320LT40BPX10X2855
V320LT40BPX10X2855
Sandelyje: 165271 pcs
parsisiųsti: V320LT40BPX10X2855.pdf
RFQ
V320LT20C
V320LT20C
apibūdinimas: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM