V320LT10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V320LT10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V320LT10.pdf
  • Pranešimas
V320LT10 specifikacijos
Dalies numeris V320LT10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4444 pcs Duomenų lapas V320LT10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 48J
Išsamus aprašymas 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Dabartinis - "Surge" 2.5kA
Talpa @ dažnumas 170pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V320LS7PX2855
V320LS7PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 359793 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V320LS40CPX810
V320LS40CPX810
apibūdinimas: VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 107596 pcs
parsisiųsti: V320LS40CPX810.pdf
RFQ
V320LT10CPX2855
V320LT10CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: V320LT10CPX2855.pdf
V320LS40CPX2855
V320LS40CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: V320LS40CPX2855.pdf
V320LS7P
V320LS7P
parsisiųsti: V320LS7P.pdf
V320LT10P
V320LT10P
apibūdinimas: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: V320LT10P.pdf
V320LT10CP
V320LT10CP