V320LC20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V320LC20APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V320LC20APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V320LC20APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 238162 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
Energija 80J Išsamus aprašymas 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 380pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V320LC20CP
V320LC20CP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 130843 pcs
parsisiųsti: V320LC20CP.pdf
RFQ
V320LC40BP
V320LC40BP
apibūdinimas: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 146279 pcs
parsisiųsti: V320LC40BP.pdf
RFQ
V320LC20A
V320LC20A
apibūdinimas: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM