V30MLA1210LWA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V30MLA1210LWA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V30MLA1210LWA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 39V 220A 1210
Duomenų lapai: V30MLA1210LWA.pdf
  • Pranešimas
V30MLA1210LWA specifikacijos
Dalies numeris V30MLA1210LWA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 39V 220A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4359 pcs Duomenų lapas V30MLA1210LWA.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 39V Varistorio įtampa (min) 35V
Varistorio įtampa (maks.) 43V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 30V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.90J
Išsamus aprašymas 39V 220A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Dabartinis - "Surge" 220A
Talpa @ dažnumas 900pF @ 1MHz