V30MLA0805LWA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V30MLA0805LWA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V30MLA0805LWA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 41.5V 30A 0805
Duomenų lapai: V30MLA0805LWA.pdf
  • Pranešimas
V30MLA0805LWA specifikacijos
Dalies numeris V30MLA0805LWA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 41.5V 30A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5291 pcs Duomenų lapas V30MLA0805LWA.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 41.5V Varistorio įtampa (min) 37V
Varistorio įtampa (maks.) 46V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 30V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.10J
Išsamus aprašymas 41.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Dabartinis - "Surge" 30A
Talpa @ dažnumas 80pF @ 1MHz