V301DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V301DHB34 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V301DHB34
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: V301DHB34.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V301DHB34 specifikacijos
Dalies numeris V301DHB34 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9893 pcs Duomenų lapas V301DHB34.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija DHB34
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Tabs
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 410V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 430J Išsamus aprašymas 470V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 4100pF @ 1MHz