V300LU40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LU40APX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V300LU40APX10 specifikacijos
Dalies numeris V300LU40APX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157306 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 405V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 165J Išsamus aprašymas 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300LU4P
V300LU4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 20MM
Sandelyje: 371929 pcs
parsisiųsti: V300LU4P.pdf
RFQ
V300LU40APX2855
V300LU40APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 134999 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V300LU4
V300LU4
apibūdinimas: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM