V300LS2PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LS2PX1347
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V300LS2PX1347.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300LS2PX1347 specifikacijos
Dalies numeris V300LS2PX1347 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 382481 pcs Duomenų lapas V300LS2PX1347.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 490V Varistorio įtampa (min) 441V
Varistorio įtampa (maks.) 539V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Energija 25J
Išsamus aprašymas 490V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Dabartinis - "Surge" 1.2kA
Talpa @ dažnumas 70pF @ 1MHz