V300LA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LA40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V300LA40A.pdf
  • Pranešimas
V300LA40A specifikacijos
Dalies numeris V300LA40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3960 pcs Duomenų lapas V300LA40A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 405V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 165J
Išsamus aprašymas 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300LA40AP
V300LA40AP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 156889 pcs
parsisiųsti: V300LA40AP.pdf
RFQ
V300LA40APX2855
V300LA40APX2855
Sandelyje: 140236 pcs
parsisiųsti: V300LA40APX2855.pdf
RFQ
V300LA20CPX2855
V300LA20CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V300LA20CPX2855.pdf
V300LA20CPX10
V300LA20CPX10
parsisiųsti:
V300LA4
V300LA4
apibūdinimas: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM