V300LA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA20C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LA20C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V300LA20C.pdf
  • Pranešimas
V300LA20C specifikacijos
Dalies numeris V300LA20C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4662 pcs Duomenų lapas V300LA20C.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 155J Išsamus aprašymas 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 5000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300LA20CPX2855
V300LA20CPX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 128404 pcs
parsisiųsti: V300LA20CPX2855.pdf
RFQ
V300LA2P
V300LA2P
apibūdinimas: VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 368069 pcs
parsisiųsti: V300LA2P.pdf
RFQ
V300LA2PX2855
V300LA2PX2855
parsisiųsti:
V300LA2
V300LA2
parsisiųsti: V300LA2.pdf
V300LA10PX1347
V300LA10PX1347
apibūdinimas: VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti:
V300LA20CPX10
V300LA20CPX10