V300LA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LA10P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V300LA10P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V300LA10P specifikacijos
Dalies numeris V300LA10P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 304521 pcs Duomenų lapas V300LA10P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai F1950
V300LA10P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 405V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 46J
Išsamus aprašymas 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Dabartinis - "Surge" 2.5kA
Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz