V27ZU60P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V27ZU60P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V27ZU60P specifikacijos
Dalies numeris V27ZU60P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182500 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 27V Varistorio įtampa (min) 24.3V
Varistorio įtampa (maks.) 29.7V Serija ZU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 22V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 17V
Energija 120J Išsamus aprašymas 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 2kA Talpa @ dažnumas 13000pF @ 1MHz