V27ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V27ZT05P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V27ZT05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: V27ZT05P.pdf
  • Pranešimas
V27ZT05P specifikacijos
Dalies numeris V27ZT05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 27V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 409158 pcs Duomenų lapas V27ZT05P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 27V Varistorio įtampa (min) 24.3V
Varistorio įtampa (maks.) 29.7V Serija ZT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 22V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 17V
Energija 0.25J Išsamus aprašymas 27V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 920pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V27ZT05PX2855
V27ZT05PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Sandelyje: 456200 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V27ZS60P
V27ZS60P
apibūdinimas: VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Sandelyje: 159051 pcs
parsisiųsti: V27ZS60P.pdf
RFQ
V27ZT1
V27ZT1
apibūdinimas: VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
parsisiųsti: V27ZT1.pdf
V27ZT1P
V27ZT1P
parsisiųsti: V27ZT1P.pdf
V27ZT1PX2855
V27ZT1PX2855
parsisiųsti:
V27ZT2
V27ZT2
apibūdinimas: VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
parsisiųsti: V27ZT2.pdf
V27ZT05
V27ZT05