V27ZS05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V27ZS05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V27ZS05P specifikacijos
Dalies numeris V27ZS05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 27V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 431086 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 27V Varistorio įtampa (min) 24.3V
Varistorio įtampa (maks.) 29.7V Serija ZS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 22V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 17V
Energija 0.25J Išsamus aprašymas 27V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 920pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V27ZS05PX2855
V27ZS05PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 27V 100A DISC 5MM