V275LU2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V275LU2PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V275LU2PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V275LU2PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 400876 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 450V Varistorio įtampa (min) 405V
Varistorio įtampa (maks.) 495V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 369V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
Energija 23J Išsamus aprašymas 450V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 80pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V275LU4
V275LU4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 5728 pcs
parsisiųsti: V275LU4.pdf
RFQ
V275LU40B
V275LU40B
apibūdinimas: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 4218 pcs
parsisiųsti: V275LU40B.pdf
RFQ
V275LU2P
V275LU2P
apibūdinimas: VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM