V275LT10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT10CP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V275LT10CP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V275LT10CP.pdf
  • Pranešimas
V275LT10CP specifikacijos
Dalies numeris V275LT10CP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158108 pcs Duomenų lapas V275LT10CP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 70J
Išsamus aprašymas 430V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Dabartinis - "Surge" 3.5kA
Talpa @ dažnumas 200pF @ 1MHz