V275LC20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC20A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V275LC20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V275LC20A.pdf
  • Pranešimas
V275LC20A specifikacijos
Dalies numeris V275LC20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4671 pcs Duomenų lapas V275LC20A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 369V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 75J
Išsamus aprašymas 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 450pF @ 1MHz