V26MLA1210NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA1210NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V26MLA1210NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 34V 300A 1210
Duomenų lapai: 1.V26MLA1210NH.pdf2.V26MLA1210NH.pdf
  • Pranešimas
V26MLA1210NH specifikacijos
Dalies numeris V26MLA1210NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 34V 300A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91810 pcs Duomenų lapas 1.V26MLA1210NH.pdf2.V26MLA1210NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 34V Varistorio įtampa (min) 29.5V
Varistorio įtampa (maks.) 38.5V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai F3823TR
V26MLA1210NH-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 1.2J
Išsamus aprašymas 34V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Dabartinis - "Surge" 300A
Talpa @ dažnumas 1480pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V26MLA1210NHAUTO
V26MLA1210NHAUTO
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 34V 300A 1210