V26MLA1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA1206NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V26MLA1206NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 34V 150A 1206
Duomenų lapai: 1.V26MLA1206NH.pdf2.V26MLA1206NH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V26MLA1206NH specifikacijos
Dalies numeris V26MLA1206NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 34V 150A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121404 pcs Duomenų lapas 1.V26MLA1206NH.pdf2.V26MLA1206NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 34V Varistorio įtampa (min) 29.5V
Varistorio įtampa (maks.) 38.5V Serija MLA
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai F2197DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.60J
Išsamus aprašymas 34V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 150A
Talpa @ dažnumas 720pF @ 1MHz