V26MLA0805NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA0805NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V26MLA0805NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 34V 100A 0805
Duomenų lapai: 1.V26MLA0805NH.pdf2.V26MLA0805NH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V26MLA0805NH specifikacijos
Dalies numeris V26MLA0805NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 34V 100A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 369510 pcs Duomenų lapas 1.V26MLA0805NH.pdf2.V26MLA0805NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 34V Varistorio įtampa (min) 29.5V
Varistorio įtampa (maks.) 38.5V Serija MLA
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai F2195CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.30J
Išsamus aprašymas 34V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Dabartinis - "Surge" 100A
Talpa @ dažnumas 220pF @ 1MHz