V25S320P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V25S320P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V25S320P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 22KA RADIAL
Duomenų lapai: V25S320P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V25S320P specifikacijos
Dalies numeris V25S320P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 22KA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99261 pcs Duomenų lapas V25S320P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija UltraMOV™ 25S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai F1947
V25S320P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 420V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 540J
Išsamus aprašymas 510V 22kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Dabartinis - "Surge" 22kA
Talpa @ dažnumas 1350pF @ 1MHz