V250LTX40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LTX40B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LTX40B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LTX40B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 859 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
V250LTX40B specifikacijos
Dalies numeris V250LTX40B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 859 pcs Duomenų lapas V250LTX40B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 383.5V Varistorio įtampa (min) 354V
Varistorio įtampa (maks.) 413V Serija LT
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 130J Išsamus aprašymas 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1800pF @ 1MHz