V250LS4PX2855
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LS4PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V250LS4PX2855.pdf
  • Pranešimas
V250LS4PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V250LS4PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 414576 pcs Duomenų lapas V250LS4PX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 21J Išsamus aprašymas 390V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 90pF @ 1MHz