V250LS40BPX10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LS40BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LS40BPX10.pdf
  • Pranešimas
V250LS40BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V250LS40BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145072 pcs Duomenų lapas V250LS40BPX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 383.5V Varistorio įtampa (min) 354V
Varistorio įtampa (maks.) 413V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 130J Išsamus aprašymas 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V250LS4P
V250LS4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 498937 pcs
parsisiųsti: V250LS4P.pdf
RFQ
V250LS4
V250LS4
Sandelyje: 5437 pcs
parsisiųsti: V250LS4.pdf
RFQ
V250LS40APX2855
V250LS40APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: V250LS40APX2855.pdf
V250LS40BP
V250LS40BP
apibūdinimas: VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM