V250LS20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LS20APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V250LS20APX2855.pdf
  • Pranešimas
V250LS20APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V250LS20APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 209809 pcs Duomenų lapas V250LS20APX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 72J Išsamus aprašymas 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 500pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V250LS40APX10
V250LS40APX10
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 148650 pcs
parsisiųsti: V250LS40APX10.pdf
RFQ
V250LS4
V250LS4
apibūdinimas: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 5437 pcs
parsisiųsti: V250LS4.pdf
RFQ
V250LS2
V250LS2
apibūdinimas: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: V250LS2.pdf
V250LS40AP
V250LS40AP
parsisiųsti: V250LS40AP.pdf
V250LS20CPX2855
V250LS20CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V250LS20CPX2855.pdf
V250LS20A
V250LS20A
apibūdinimas: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V250LS20A.pdf
V250LS20AP
V250LS20AP