V250LC2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LC2PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V250LC2PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V250LC2PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 369046 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 410V Varistorio įtampa (min) 369V
Varistorio įtampa (maks.) 451V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 21J Išsamus aprašymas 410V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 90pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V250LC2P
V250LC2P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM