V240ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V240ZU05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai: V240ZU05P.pdf
  • Pranešimas
V240ZU05P specifikacijos
Dalies numeris V240ZU05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 253164 pcs Duomenų lapas V240ZU05P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija ZU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 7.0J Išsamus aprašymas 240V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 90pF @ 1MHz