V230LU10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LU10CPX2855 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V230LU10CPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V230LU10CPX2855.pdf
  • Pranešimas
V230LU10CPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V230LU10CPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 151588 pcs Duomenų lapas V230LU10CPX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 60J
Išsamus aprašymas 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Dabartinis - "Surge" 3.5kA
Talpa @ dažnumas 20pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V230LU20AP
V230LU20AP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 260822 pcs
parsisiųsti: V230LU20AP.pdf
RFQ
V230LT4PX2855
V230LT4PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 386015 pcs
parsisiųsti: V230LT4PX2855.pdf
RFQ
V230LU10CP
V230LU10CP
apibūdinimas: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM