V230LA20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA20A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V230LA20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V230LA20A.pdf
  • Pranešimas
V230LA20A specifikacijos
Dalies numeris V230LA20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5751 pcs Duomenų lapas V230LA20A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 300V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 70J
Išsamus aprašymas 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 550pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V230LA20APX1347
V230LA20APX1347
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 266304 pcs
parsisiųsti: V230LA20APX1347.pdf
RFQ
V230LA10
V230LA10
apibūdinimas: VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5138 pcs
parsisiųsti: V230LA10.pdf
RFQ
V230LA20APX2855
V230LA20APX2855