V22ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V22ZT05P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V22ZT05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: V22ZT05P.pdf
  • Pranešimas
V22ZT05P specifikacijos
Dalies numeris V22ZT05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 22V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 485313 pcs Duomenų lapas V22ZT05P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (min) 19.8V
Varistorio įtampa (maks.) 24.2V Serija ZT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Energija 0.20J Išsamus aprašymas 22V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 1220pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V22ZT05
V22ZT05
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Sandelyje: 4434 pcs
parsisiųsti: V22ZT05.pdf
RFQ
V22ZT1P
V22ZT1P
apibūdinimas: VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 476081 pcs
parsisiųsti: V22ZT1P.pdf
RFQ
V22ZT05PX2855
V22ZT05PX2855
parsisiųsti: V22ZT05PX2855.pdf
V22ZS3PX2855
V22ZS3PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
parsisiųsti: V22ZS3PX2855.pdf
V22ZS3
V22ZS3
parsisiųsti: V22ZS3.pdf
V22ZT1
V22ZT1