V20P420PL1B7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20P420PL1B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V20P420PL1B7 specifikacijos
Dalies numeris V20P420PL1B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105289 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 560V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V
Energija 320J Išsamus aprašymas 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 8500pF @ 1MHz