V20P17PL1T7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20P17PL1T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 27V 8KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20P17PL1T7.pdf
  • Pranešimas
V20P17PL1T7 specifikacijos
Dalies numeris V20P17PL1T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 27V 8KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147123 pcs Duomenų lapas V20P17PL1T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 27V Varistorio įtampa (min) 24.3V
Varistorio įtampa (maks.) 29.7V Serija LV UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 22V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 17V
Energija 35J Išsamus aprašymas 27V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 8kA Talpa @ dažnumas 18750pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V20P20P
V20P20P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 33V 8KA DISC 20MM
Sandelyje: 147250 pcs
parsisiųsti: V20P20P.pdf
RFQ
V20P17P
V20P17P
apibūdinimas: VARISTOR 27V 8KA DISC 20MM