V20H625PL2B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20H625PL2B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Duomenų lapai: V20H625PL2B.pdf
  • Pranešimas
V20H625PL2B specifikacijos
Dalies numeris V20H625PL2B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 71148 pcs Duomenų lapas V20H625PL2B.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Išsamus aprašymas Varistor Circuit
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V20H625PL2T
V20H625PL2T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Sandelyje: 80356 pcs
parsisiųsti: V20H625PL2T.pdf
RFQ
V20H75P
V20H75P
apibūdinimas: VARISTOR 120V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 106706 pcs
parsisiųsti: V20H75P.pdf
RFQ
V20H625P
V20H625P
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM