V20H115PL1T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20H115PL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Duomenų lapai: V20H115PL1T.pdf
  • Pranešimas
V20H115PL1T specifikacijos
Dalies numeris V20H115PL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 101203 pcs Duomenų lapas V20H115PL1T.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Išsamus aprašymas Varistor Circuit
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V20E75P
V20E75P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 120V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 237926 pcs
parsisiųsti: V20E75P.pdf
RFQ
V20H11P
V20H11P
apibūdinimas: VARISTOR 18V 5KA DISC 20MM
Sandelyje: 95418 pcs
parsisiųsti: V20H11P.pdf
RFQ
V20H115P
V20H115P
apibūdinimas: VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM