V20E625PL2T7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E625PL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E625PL2T7.pdf
  • Pranešimas
V20E625PL2T7 specifikacijos
Dalies numeris V20E625PL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106787 pcs Duomenų lapas V20E625PL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 825V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V
Energija 400J Išsamus aprašymas 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 250pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V20E625P
V20E625P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM