V20E510PL2T7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E510PL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E510PL2T7.pdf
  • Pranešimas
V20E510PL2T7 specifikacijos
Dalies numeris V20E510PL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108484 pcs Duomenų lapas V20E510PL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 670V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V
Energija 365J Išsamus aprašymas 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 350pF @ 1MHz