V20E460PL1A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E460PL1A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E460PL1A.pdf
  • Pranešimas
V20E460PL1A specifikacijos
Dalies numeris V20E460PL1A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117992 pcs Duomenų lapas V20E460PL1A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 615V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V
Energija 360J Išsamus aprašymas 750V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V20E460AUTO2T
V20E460AUTO2T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Sandelyje: 106875 pcs
parsisiųsti: V20E460AUTO2T.pdf
RFQ
V20E460AUTO
V20E460AUTO
Sandelyje: 99142 pcs
parsisiųsti: V20E460AUTO.pdf
RFQ
V20E460P
V20E460P
apibūdinimas: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM