V20E320PL1A7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E320PL1A7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E320PL1A7.pdf
  • Pranešimas
V20E320PL1A7 specifikacijos
Dalies numeris V20E320PL1A7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156228 pcs Duomenų lapas V20E320PL1A7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
Energija 273J Išsamus aprašymas 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 750pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V20E320PL1T7
V20E320PL1T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 142638 pcs
parsisiųsti: V20E320PL1T7.pdf
RFQ
V20E320P
V20E320P