V20E300PL4B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E300PL4B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E300PL4B7.pdf
  • Pranešimas
V20E300PL4B7 specifikacijos
Dalies numeris V20E300PL4B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158081 pcs Duomenų lapas V20E300PL4B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 385V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 250J Išsamus aprašymas 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz