V20E250PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20E250PL1T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E250PL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E250PL1T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
V20E250PL1T specifikacijos
Dalies numeris V20E250PL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119235 pcs Duomenų lapas V20E250PL1T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija UltraMOV™
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F11292CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 320V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 170J
Išsamus aprašymas 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz