V20E150PL4B7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E150PL4B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E150PL4B7.pdf
  • Pranešimas
V20E150PL4B7 specifikacijos
Dalies numeris V20E150PL4B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135533 pcs Duomenų lapas V20E150PL4B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 120J Išsamus aprašymas 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V20E175AUTO2T
V20E175AUTO2T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Sandelyje: 107034 pcs
parsisiųsti: V20E175AUTO2T.pdf
RFQ
V20E150PL4B
V20E150PL4B
apibūdinimas: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM